GARANTİ VE İADE ŞARTLARI


Garanti ve İade Şartları 
Siparişin Teslimat Süresi 
gubresatisi.com sitesinden alışveriş siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda ​gubresatisi.com 'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Türkiye'nin heryerine 1-3 günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır. 
Hafta sonu Siparişleri 
Hafta içleri 16:00'dan önce verilen ödemesi yapılmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 12:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 
Havale 
Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 
Alıcı Bilgileri 
gubresatisi.com 'den vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı"  kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcının kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız. 
Adres Bilgileri 
Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 
Hatalı ve Eksik Siparişler 
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz. 
İade
İade edilecek ürüne ait geri gönderim kargo ücreti müşteriye aittir. Gönderilirken ödenen kargo bedelide düşülerek kalan miktarın ödemesi müşterinin vereceği kendine ait hesap numarasına yapılır
Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.
Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde  faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez. Fatura ve suretleri gönderilmeyen iadeler kabul edilmez.
İptal 
Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden ​0 388 232 04 40  nolu telefonumuzdan arayarak veya ​abdullahbasogul@hotmail.com  e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.
Ofis :  0388 232 04 40
Mobil:  0531 950 55 91                       
Şahinali Mah. Faik Şakenk Bulvarı 29/D NİĞDE
abdullahbasogul@hotmail.com